poniedziałek, 8 marca 2010

Szuszarka do prania (pomysł)

Wiadomo, jak dużo miejsca zajmuje rozwieszenie prania na sznurkach.
Jest to spowodowane tym, że pranie wisi wzdłuż sznurka. Można po prostu zwiększyć ilość sznurków, ale jest inny sposób - powiesić pranie W POPRZEK sznurka.
Czyli tak jak w szafach na ubranie, na plastikowych wieszakach, a sznurek jest zastąpiony poprzeczną metalową belką. Ułatwia to też sam proces wieszania.
Szafa na ubrania się nie nadaje, gdyż nie ma w niej przepływu powietrza, belka do suszenia powinna być umieszczona w przewiewnym miejscu.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

A wracajac do proroków !!!!, czy prorokiem nie był np Św Paweł?????, którego nauki były bardziej radykalne niż pozostałych uczniów, który na poczatku zwalczał wszystkie odłamy chrześcijaństwa jako przedstawiciel żydowskich faryzeuczy a nastepnie doznał "objawienia" i stał sie właściwym twórcą chrześciajństwa i autorem doktryn - podwałów koscioala katolickiego, np. celibatu, autrem grzechu pierworodnego, siły wiary, teorii predestynacji, zmartwychwstania chrystusa i samego "Chrystusa" bo imieniem Jezys niewiele sie w swych naukach posługiwał. ???????

Anonimowy pisze...

W sumie to jak tu wierzyć w jakiś "proroków" nieważne jakiej religii. Przecież całkiem możliwe, ze taki prorok stal sie prorokiem bo koń sie spłoszył a "prorok" upadł na kamień i uderzył sie w głowe doznając wsptrząśnienia mózgu i jakichś nieodwracalnych zmian neurobiologicznych????
A moze prorocy wpadają na objawienia w trakcie atakow np. padaczki, a moze sa inne sposoby. Już w dawnych czasach szamani wiedzieli ze podstawa to dobre zioła...

Anonimowy pisze...

Oczywiście potrzebne są też pewne predyspozycje osobowościowe. ALe nie od dziś wiadomo, ze niektórzy ludzie są jkaby wprost do czegoś stworzeni. np. zlodzejaszek ktory jest gamoniem i ma pecha i non stop ląduje w pudle ale sa i genialni zlodzeje których nigdy nie schwytano, analogicznie np policja, co innego wyszkolony policjan z powołaniem a co innego bezrobotny co nie ma co ze sobą zrobic i akurat jast glina, ale równie dobrze mógłby piekarzem.

Anonimowy pisze...

Więc niech ten blog nie zamienia się suszarkę do prania ....., no chyba że wyższej klasy z wieszakami ....