czwartek, 19 czerwca 2008

Zło

Wykrycie równoległego pozamaterialnego świata prowadzi do ciekawego wniosku- mogą istnieć żywe, a nawet inteligentne istoty pozbawione ciała fizycznego!

Taka hipotetyczna istota nie może bezpośrednio oddziaływać na naszą rzeczywistość fizyczną. Ma dwie możliwości:
1- Wpływać na 'zbiegi okoliczności'. Świat cząstek elementarnych jest pseudo chaotyczny, bo przecież tworzą one uporządkowane struktury (atomy, cząsteczki, kryształy, planety, gwiazdy, żyjątka).
2- Manipulować umysłami materialnych istot.

By istnieć, myśleć, potrzeba pewnej formy eterycznej energii. Ale gdy nie ma się własnego ciała dostarczającego ją, to dostępną formą pożywiania się pozostaje pasożytnictwo na innych istotach.
Tak się składa, że ludzie podczas cierpienia lub silnych emocji wyzwalają ową energię. Wystarczy im podrzucić głupie pomysły (prowadzące do rywalizacji, nienawiści, złośliwości, zemsty) to zaraz rzucają się sobie do gardeł i.. uczta gotowa.

W ten sposób można wytłumaczyć wiele pozornie nielogicznych ludzkich zachowań. Tu chodzi tylko o wyzwolenie energii.

Jak wykryć działanie takiej istoty? Różne uporczywe myśli, nakłaniające do zrobienia czegoś głupiego i ustępujące po dokonaniu czynu, gdy taka istota się nażre i odpoczywa. Ale później wraca jeszcze silniejsza.

Jak się bronić przed taką istotą? Najważniejsze to uświadomić sobie istnienie takich istot i fakt, że krzywdzenie innych tworzy dla nich pożywienie. Przecież owi inni to także ludzie, mają podobne plany, marzenia, prawo do życia.

Gdy zagłodzi się taką istotę to będzie musiała poszukać jedzenia gdzie indziej. Może nawet na innej planecie.

Istnienie takich istot tłumaczy również objawy specyficznego szału u innych ludzi, którego ofiarą padają badacze pewnych dziedzin. Przecież ich działalność stanowi zagrożenie interesów tych istot. Nie zapominajmy, że są one bardzo przebiegłe.

1 komentarz:

stanisław pisze...

takie istoty nazywam pasożytami astralnymi i faktycznie żywią się one energią całej żywej przyrody w tym i naszą ludzką.Uzyskują ją od nas dzięki temu że są zakodowane w naszych genach,dzięki nim chorujemy starzejemy się zabijamy na ich życzenie,więc na zdrowy rozum nie możemy mieć dla nich litości-musi obowiązywać prawo -albo my albo oni-jedynym rozsądnym logicznym i skutecznym sposobem jest nasz silny system immunologiczny stale wzmacniany ,a nie osłabiany farmaceutykami.Taki sposób opisuję w moim blogu http://magnetoterapia.blog.onet.pl/